Sporządzenie wniosku o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych

TRAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach poszukuje osoby do sporządzenia  Skróconego Raportu Środowiskowego do wniosku o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych. Wykonawca musi posiadać uprawnienia w zakresie geologii: uprawnienia geologiczne MŚ kategorii II- w zakresie wykonywania, dozorowania i kierowania pracami geologicznymi (Ustawa PGG z dnia 9 czerwca 2011 art. 50). Szczegółowych informacji udzielimy zainteresowanym osobom.

Zbycie prawa użytkowania wieczystego gruntu u zbiegu ulic Młyńska/3 Maja w Czerwionce-Leszczynach

W związku z rozważanym zbyciem prawa użytkowania wieczystego gruntu u zbiegu ulic Młyńska/3 Maja w Czerwionce-Leszczynach, TRAKT Sp. z o. o. zaprasza zainteresowanych do kontaktu w w/w  sprawie.

Nieruchomość jw. o powierzchni ok. 9545 m² (poniżej zdjęcie z lokalizacją), z możliwością korzystania z energii  elektrycznej, posiadająca nawierzchnię bitumiczną, wcześniej wykorzystywana była jako parking.  

Osoba do kontaktu:   Mariusz Gorczyński, tel. +48 505 062 104,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Załączniki: